Оплата і доставка

Ви можете оплатити замовлення одним із способів:

Готівкою при отриманні замовлення в магазині або у відділенні «Нова Пошта»

Ви можете оплатити замовлення у відділенні компанії «Нова Пошта» в момент отримання посилки. На етапі оформлення замовлення виберіть спосіб оплати «Готівкою при отриманні» (діє тільки для товарів без знижки).

На товари зі знижкою діє 100% передоплата. Оплатити товар необхідно протягом 3-х годин.

Банківською карткою на сайті (Visa або MasterCard)

На етапі оформлення замовлення виберіть спосіб оплати «Банківською карткою». Після перевірки даних замовлення, ви потрапите на сторінку платіжної системи. Введіть:

  • номер картки
  • термін дії картки
  • CUV2/CVC код

Натисніть кнопку «Продовжити». Після цього на сторінці з'явиться інформація про стан оплати. Оплата онлайн відбувається на сторінці, яка захищена сертифікатами безпеки.

Банківським переказом (для юридичних осіб)

На етапі оформлення замовлення виберіть спосіб оплати «Банківським переказом». Після оформлення замовлення система автоматично створить рахунок з вашими особистими даними, реквізитами та сумою. Ви можете оплатити його в будь-якому відділенні банку.

Зверніть увагу, при виборі цього способу оплати стягується банківська комісія відповідно до тарифів вашого банку.

Доставка

Доставка замовлень здійснюється компанією «Нова Пошта» (протягом 10 днів з моменту оформлення замовлення) декількома способами:

  • на відділення «Нова Пошта» – до 10 днів з моменту оформлення замовлення. Оплата доставки згідно з тарифами перевізника
  • кур'єром компанії «Нова Пошта» за вказаною адресою – до 10 днів з моменту оформлення замовлення. Оплата доставки згідно з тарифами перевізника
    Такий спосіб доставки можливий за умови оплати замовлення на сайті або якщо вартість замовлення не перевищує 50 000 грн. Примірка товарів при такому способі доставки можлива тільки за домовленістю з кур'єром. Інтернет-магазин, на жаль, не може вплинути на можливість примірки;
  • самовивіз з магазину. Ви можете забрати замовлення самостійно у магазині мережі SYMBOL, якщо потрібний товар є в наявності – до 10 днів з моменту замовлення. Якщо обраний бренд у магазині не представлений, відправка товару здійснюється іншими способами.
  • замовлення може бути доставлене з затримкою щодо передбачених термінів доставки. Експрес-доставка наразі недоступна.