X Ваша корзина пуста Для более быстрого оформления заказа войдите в личный кабинет.

ПРАВИЛА ПРОДАЖУ, ВИКОРИСТАННЯ ТА ОБІГУ ПОДАРУНКОВИХ СЕРТИФІКАТІВ МАГАЗИНІВ «SYMBOL»

«Редакція Правил починаючи з 27.11.2023 року»

Ці Правила визначають умови продажу, використання та обігу подарункових сертифікатів в магазинах під знаком для товарів та послуг «SYMBOL»

ТЕРМІНИ

Подарунковий сертифікат», «Сертифікат» – матеріальний носій, виготовлений у формі пластикової картки з індивідуальним порядковим номером, що підтверджує право Утримувача Сертифіката на отримання в майбутньому в межах Номіналу Сертифікату (тобто, не більше такого номіналу) товарів, що реалізуються в магазинах «SYMBOL», а також засвідчує зобов’язання продавця (емітента сертифіката) надати його держателю товари/послуги невизначеного асортименту протягом певного строку та у рамках номіналу. Одночасно він підтверджує факт внесення передоплати за товари/послуги, які будуть поставлені пред’явникові такого подарункового сертифіката в майбутньому.

• «Номінал Подарункового сертифікату» - номінальна вартість Сертифікату, якою обмежується максимальна вартість товарів, які Утримувач Сертифікату може отримати в магазинах «SYMBOL».
• «Магазини «SYMBOL» -торговельні заклади з реалізації товарів в роздріб, які здійснюють свою діяльність під знаком для товарів та послуг «SYMBOL» на території України.
• «Утримувач Сертифікату» - особа, яка володіє Подарунковим сертифікатом і має право вимоги за ним.
• Погашення сертифікату - придбання товарів в магазинах «SYMBOL в межах номіналу сертифіката.
• «Строк дії Сертифікату» - строк, протягом якого Утримувач Сертифікату має право на отримання товарів в межах Номіналу Сертифікату в магазинах «SYMBOL».
• «Сайт https://symbol.ua»– засіб для представлення та/або реалізації Товару/послуг, шляхом вчинення електронного правочину. Сайт функціонує у вигляді інтернет-магазину, доступ до сайту якого здійснюється через адресу в мережі Інтернет, що складається з доменного імені - symbol.ua.

1. УМОВИ КОРИСТУВАННЯ ПОДАРУНКОВИМИ СЕРТИФІКАТАМИ

1.1. Подарунковий сертифікат можливо придбати в магазинах «SYMBOL».

1.2. Купуючи Сертифікат та/або оформлюючи покупку за його допомогою, Утримувач сертифікату підтверджує, що ознайомлений з цими Правилами та погоджується з їх умовами.

1.3. За допомогою Сертифікату, Утримувач може отримати у в магазинах «SYMBOL» будь-які товари на суму, визначену номіналом Сертифікату.

1.4. Подарункові сертифікати мають фіксовані номінали зазначені у Євро: 300, 500, 1000, 1500, 2000, 2500, 3000, 5000, 10000, 20000, у Доларі США: 500, 1000, 2000, 3000, 5000, 10000, 20000. Подарунковий сертифікат реалізується у гривневому еквіваленті, що дорівнює його номіналу.

1.5. Сертифікат не є платіжним засобом або платіжним документом та не підлягає обміну на Сертифікати інших номіналів. Грошовий еквівалент Сертифікатів не виплачується. Сертифікат не підлягає поверненню.

1.6. Сертифікат можна використати одноразово, оскільки після оформлення покупки за допомогою Сертифікату, в подальшому Сертифікат підлягає вилученню працівником магазину.

1.7. Якщо сума покупки вища за номінал Сертифікату, Утримувач має сплатити різницю між сумою покупки і номіналом Сертифікату.

1.8. Якщо сума покупки є меншою за номінал Сертифікату, різниця між сумою покупки і номіналом Сертифікату є залишком суми та може бути використана в рахунок оплати подальших покупок.

1.9. Знижки не розповсюджуються на вартість придбання Сертифікату.

1.10. При оформленні покупки товару у магазинах «SYMBOL» за допомогою Сертифікату, усі знижки та спеціальні пропозиції на товари зберігаються.

1.11 .Сертифікат має термін дії 6 місяців з моменту активації, яка відбувається під час проведення продажу Сертифікату в магазинах «SYMBOL» та надає Сертифікату здатності бути використаним для обміну на товари у будь -який робочий час магазинів.

2.ПРОДАЖ ТА ПОГАШЕННЯ СЕРТИФІКАТІВ

2.1. Продаж та погашення Сертифікатів Утримувачем здійснюється в магазинах «SYMBOL» виключно через систему РРО/ПРРО та наявністю он-лайн зв’язку з «фіскальним апаратом» в торговельних закладах (магазинах) «SYMBOL».

2.2. Подарунковий сертифікат можливо придбати з використанням банківської платіжної картки через Інтернет на сайті https://symbol.ua/uk/certificate, здійснивши безготівковий платіж на банківський рахунок Продавця.

2.3. Дії, які Покупець здійснює та вчиняє на сайті https://symbol.ua/uk/certificate регламентовано та регулюються адміністрацією згідно діючої політики конфіденційності та Договору публічної оферти (зазначені документи розміщено на сайті https://symbol.ua).

2.4. Під час придбання на сайті https://symbol.ua/uk/certificate Подарункового сертифікату Покупцем сплачується грошова сума, у гривневому еквіваленті, що дорівнює його номіналу і зараховується в рахунок оплати за товар, який буде отовареним у майбутньому Утримувачем в торговельних закладах (магазинах) «SYMBOL».
• Здійснюючи замовлення/придбання в Інтернет-магазині «SYMBOL», Покупець підтверджує, що його правоздатність не була обмежена, що він юридично компетентний укладати обов’язкові контракти, і на момент здійснення придбання товарів йому виповнилось 18 років;

2.5. Покупець самостійно та на власний розсуд обирає в Інтернет-магазині «SYMBOL» наявний та запропонований для продажу Подарунковий сертифікат. Використовуючи матеріали та інструменти Веб-сайту, Користувач вважається безумовно приймаючим (акцептуючим) Договір публічної оферти. Користувач повинен повністю ознайомитись з умовами розміщеної Угоди до моменту реєстрації на Веб-сайті. Реєстрація Користувача на Веб-сайті, та/або оформлення Замовлення свідчить про повне та безумовне прийняття Договору публічної оферти (у відповідності до ст.641, ст.642 Цивільного Кодексу України).

2.6. Отримати Подарунковий сертифікат можливо в торговельних закладах (магазинах) «SYMBOL» та/або замовивши доставку через службу поштової служби доставки ТОВ «Нова Пошта» чи кур'єрською доставкою.

2.7. Подарунковий сертифікат стає активним, після його придбання, з моменту його отримання Покупцем через службу доставки та/або в торговельних закладах (магазинах) «SYMBOL», але не раніше отримання Продавцем повної оплати вартості Подарункового сертифікату.

2.8. Подарунковий сертифікат перестає бути активним після повного використання його номіналу, Утримувач сертифікату не зобов’язаний його повертати Продавцю після використання при здійсненні покупок за допомогою сайту https://symbol.ua.

2.9. Механізм отримання товару з використанням Подарункових сертифікатів
• З використанням Подарункового сертифікату можливо придбати будь-який товар(и), який пропонується для продажу в Інтернет-магазині «SYMBOL» так і в оф-лайн торговельних закладах (магазинах) «SYMBOL»;
• Подарунковий сертифікат може бути використаний під час оформлення замовлення з придбання товару через Інтернет-магазин «SYMBOL»;
• Якщо сума покупки вища за номінал Сертифікату, Утримувач має сплатити різницю між сумою покупки і номіналом Сертифікату.
• Якщо сума покупки є меншою за номінал Сертифікату, різниця між сумою покупки і номіналом Сертифікату є залишком суми та може бути використана в рахунок оплати подальших покупок.
• При оформленні покупки товару у Інтернет-магазині «SYMBOL» за допомогою Сертифікату, усі знижки та спеціальні пропозиції на товари зберігаються.
• Утримувач Подарункового сертифікату за допомогою мережі Інтернет у будь-який зручний для себе спосіб із запропонованих в Інтернет-магазині «SYMBOL» про те, що бажає здійснити покупку товару за допомогою цього сертифікату певного виріб або вироби з одночасним додаванням до свого замовлення файлу із якісно зробленою фотографією (сканованою копією) лицьового боку Подарункового сертифікату - його код (артикул) повинні бути розбірливі, без виправлень, підчищень тощо;
• Продавець, отримавши замовлення та файл із зображенням лицьового боку Подарункового сертифікату, перевіряє факт його продажу, дату продажу, строк дії, ціну продажу (номінальну вартість) і факт невикористання цього сертифікату станом на день звернення його Утримувача з повідомленням про використання, і у разі відсутності підстав для відмови в отоварюванні Подарункового сертифікату згідно з цими Правилами підтверджує прийняття замовлення до виконання і здійснює відпуск товару;
• Утримувач Подарункового сертифікату та Продавець (його уповноважена особа) узгоджують між собою питання, пов’язані з отриманням певного виробу (його індивідуальні характеристики: колір, точний розмір, фасон) та ціну обраного (замовленого) виробу згідно із цінами на нього станом на день звернення, а у випадку замовлення індивідуального підбору товару – додатково й порядок належного (точного) здійснення відповідних замірів, які пред’явник Подарункового сертифікату здійснює самостійно, додержуючись відповідних рекомендацій Продавця.
• При оформлені замовлення в Інтернет-магазині «SYMBOL» Утримувач Подарункового сертифікату надає інформацію про отримувача цього виробу за місцем його одержання (прізвище, ім’я по батькові (без скорочень) і контактний номер телефону), адресу, на яку слід направити замовлений товар та бажану дату його отримання з урахуванням повідомлених Продавцем строків, реально необхідних для його доставки;
• Продавець, виходячи з наданої інформації при замовлені, з метою виконання цього замовлення, здійснює отоварювання Подарункового сертифікату на певний товар шляхом його направлення на адресу, зазначену Утримувачем Подарункового сертифікату (доставка здійснюється за рахунок відправника товару), у розумний строк, але не більше 30 (тридцяти) календарних днів з дати підтвердження Продавцем прийняття повідомлення пред’явника Подарункового сертифікату про його обмін.

3. ПОВЕРНЕННЯ «ПОДАРУНКОВОГО СЕРТИФІКАТУ» ТА РОЗІРВАННЯ ДОГОВОРУ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ ТОВАРУ

3.1. Подарунковий сертифікат придбаний в торговельних закладах (магазинах) «SYMBOL» та через Інтернет на сайті https://symbol.ua/uk/certificate не підлягає поверненню та зворотній конвертації в грошовий еквівалент.

3.2. Договір роздрібної купівлі-продажу товару може бути розірваний на підставах та у порядку, що передбачені чинним законодавством України, в магазині «SYMBOL», де він був укладений.
• У разі розірвання договору роздрібної купівлі-продажу товару, кошти повертаються у порядку, що передбачені чинним законодавством України.

3.3. Усунення недоліків та/або істотних недоліків товару, придбаного з використанням Подарункового сертифікату, проводиться на підставах та у порядку, що передбачені чинним законодавством України.

3.4. У випадках повернення товару придбаного з використанням Подарункового сертифікату можливий обмін товару, який повертається, на Подарунковий сертифікат аналогічної вартості.

3.5. Магазини «SYMBOL» звільняються від обов’язку надання товару за втраченим (пошкодженим) Подарунковим сертифікатом, та/або від обов’язку повернення сплачених Покупцем грошових коштів при придбанні такого (втраченого/пошкодженого) Подарункового сертифікату та відповідно звільняється від відповідальності за відмову від надання товару або повернення грошових коштів у випадку втрати (пошкодження) Подарункового сертифікату.

3.6. Магазини «SYMBOL» звільняються від відповідальності за наслідки втрати або передачі Покупцем Подарункового сертифікату третій особі.

3.7. У випадку втрати Подарунковий сертифікат відновленню не підлягає, а кошти, сплачені за нього, не повертаються.

3.8. Магазини «SYMBOL» мають право не приймати Подарунковий сертифікат у випадку наявності сумнівів в його оригінальності та/або наявності істотних пошкоджень, які перешкоджають ідентифікації самого сертифікату.

3.9. Ризик випадкової загибелі, пошкодження або втрати Подарункового сертифікату несе Покупець/Утримувач з моменту придбання Подарункового сертифікату.

4. ІНШІ УМОВИ

4.1 В ці Правила можуть вноситись зміни, про які повідомляється наступним чином:
• Про зміну Правил магазини «SYMBOL» повідомляють не пізніше ніж за 10 календарних днів до набрання чинності нової редакції Правил шляхом розміщення відповідної інформації (повідомлення) на Сайті https://symbol.ua.
• Будь-які зміни та доповнення до «Правил продажу використання та обігу подарункових сертифікатів магазинів «SYMBOL» не підлягають попередньому погодженню з Покупцем/Утримувачем.
• Повідомлення про зміну «Правил продажу використання та обігу подарункових сертифікатів магазинів «SYMBOL» вважається здійсненим, якщо воно було розміщено на Сайті https://symbol.ua.
• В мережі Інтернет за адресою https://symbol.ua/uk/certificate забезпечується зберігання всіх попередніх редакцій «Правил продажу використання та обігу подарункових сертифікатів магазинів «SYMBOL» та гарантується дійсність Подарункових сертифікатів, які були придбані покупцями на умовах попередніх редакцій Правил.

4.2. Правовідносини, не охоплені цими Правилами, регламентуються відповідними нормами Закону України «Про захист прав споживачів», Закону України «Про звернення громадян» та інших нормативно-правових актів у сфері захисту прав споживачів.

4.3. Придбанням Подарункового сертифікату, придбанням товару з використанням Подарункового сертифікату, Покупець/Утримувач засвідчує факт ознайомлення з даними Правилами та підтверджує свою згоду з цими Правилами використання Подарункового сертифікату.

4.4. Дані Правила складені українською мовою і містяться в додатку кожного Подарункового сертифікату. Додатково ці Правила в розгорнутому вигляді розміщені в мережі Інтернет за адресою https://symbol.ua.

4.5. Магазини «SYMBOL» не несуть відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, відключення електроенергії або доступу до Інтернет, збоїв в роботі обладнання, блокад, суттєві зміни у законодавстві, інші непідвладні контролю з боку магазинів «SYMBOL» обставини.

4.6. Ці Правила є договором приєднання відповідно до вимог ст.634 ЦК України. Укладення такого договору можливо виключно шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору.

Редакція Правил починаючи з 27.09.2023 року

«Редакція Правил починаючи з 27.09.2023 року»

Ці Правила визначають умови продажу, використання та обігу подарункових сертифікатів в магазинах під знаком для товарів та послуг «SYMBOL»

ТЕРМІНИ

Подарунковий сертифікат», «Сертифікат» – матеріальний носій, виготовлений у формі пластикової картки з індивідуальним порядковим номером, що підтверджує право Утримувача Сертифіката на придбання товарів в межах Номіналу Сертифікату (тобто, не більше такого номіналу), що реалізуються в магазинах «SYMBOL».

• «Номінал Подарункового сертифікату» - номінальна вартість Сертифікату, якою обмежується максимальна вартість товарів, які Утримувач Сертифікату може отримати в магазинах «SYMBOL».
• «Магазини «SYMBOL», розташовані під знаком для товарів та послуг «SYMBOL» на території України.
• «Право вимоги за Подарунковим сертифікатом» - право Утримувача Сертифікату вимагати надання товарів в межах Номіналу Сертифікату (тобто, не більше такого номіналу), що реалізуються в магазинах «SYMBOL».
• «Утримувач Сертифікату» - особа, яка володіє Подарунковим сертифікатом і має право вимоги за ним.
• «Строк дії Сертифікату» - строк, протягом якого Утримувач Сертифікату має право на отримання товарів в межах Номіналу Сертифікату в магазинах «SYMBOL»

1. УМОВИ КОРИСТУВАННЯ ПОДАРУНКОВИМИ СЕРТИФІКАТАМИ

1.1. Подарунковий сертифікат можливо придбати в магазинах «SYMBOL».

1.2. Купуючи Сертифікат та/або оформлюючи покупку за його допомогою, Утримувач сертифікату підтверджує, що ознайомлений з цими Правилами та погоджується з їх умовами.

1.3. За допомогою Сертифікату, Утримувач може отримати у в магазинах «SYMBOL» будь-які товари на суму, визначену номіналом Сертифікату.

1.4. Сертифікат не є платіжним засобом або платіжним документом та не підлягає обміну на Сертифікати інших номіналів. Грошовий еквівалент Сертифікатів не виплачується. Сертифікат не підлягає поверненню.

1.5. Сертифікат можна використати одноразово, оскільки після оформлення покупки за допомогою Сертифікату, в подальшому Сертифікат підлягає вилученню працівником магазину.

1.6. Якщо сума покупки вища за номінал Сертифікату, Утримувач має сплатити різницю між сумою покупки і номіналом Сертифікату.

1.7. Якщо сума покупки є меншою за номінал Сертифікату, різниця між сумою покупки і номіналом Сертифікату є залишком суми та може бути використана в рахунок оплати подальших покупок.

1.8. Знижки не розповсюджуються на вартість придбання Сертифікату.

1.9. При оформленні покупки товару у магазинах «SYMBOL» за допомогою Сертифікату, усі знижки та спеціальні пропозиції на товари зберігаються.

1.10 .Сертифікат не має терміну дії, тобто починає діяти з моменту активації під час проведення продажу Сертифікату в магазинах «SYMBOL» та надає Сертифікату здатності бути використаним для обміну на товари у будь -який робочий час магазинів.

2.ПРОДАЖ ТА ОТОВАРЮВАННЯ СЕРТИФІКАТІВ

2.1. Продаж та отоварювання Сертифікатів Утримувачем здійснюється виключно через систему РРО/ПРРО та наявністю он-лайн зв’язку з «фіскальним апаратом» в торговельних закладах (магазинах) «SYMBOL».

3. ПОВЕРНЕННЯ «ПОДАРУНКОВОГО СЕРТИФІКАТУ» ТА РОЗІРВАННЯ ДОГОВОРУ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ ТОВАРУ

3.1. Подарунковий сертифікат не підлягає поверненню та зворотній конвертації в грошовий еквівалент.

3.2. Договір роздрібної купівлі-продажу товару може бути розірваний на підставах та у порядку, що передбачені чинним законодавством України, в магазині «SYMBOL», де він був укладений.
• У разі розірвання договору роздрібної купівлі-продажу товару, кошти повертаються у порядку, що передбачені чинним законодавством України.

3.3. Усунення недоліків та/або істотних недоліків товару, придбаного з використанням Подарункового сертифікату, проводиться на підставах та у порядку, що передбачені чинним законодавством України.

3.4. У випадках повернення товару придбаного за рахунок Подарункового сертифікату можливий обмін товару який повертається на Подарунковий сертифікат аналогічної вартості.

3.5. Магазини «SYMBOL» звільняються від обов’язку по наданню товару за втраченим (пошкодженим) Подарунковим сертифікатом, та/або від обов’язку повернення сплачених Покупцем грошових коштів при придбанні такого (втраченого/пошкодженого) Подарункового сертифікату та відповідно звільняється від відповідальності за відмову від надання товару або повернення грошових коштів у випадку втрати (пошкодження) Подарункового сертифікату.

3.6. Магазини «SYMBOL» звільняються від відповідальності за наслідки втрати або передачі Покупцем Подарункового сертифікату третій особі.

3.7. У випадку втрати Подарунковий сертифікат відновленню не підлягає, а кошти, сплачені за нього, не повертаються.

3.7.1. Виключно Продавець має право:
• на виготовлення, випуск, продаж та обмін Подарункових сертифікатів на товари;
• внесення змін та доповнень до цих Правил.

3.9. Магазини «SYMBOL» мають право не приймати Подарунковий сертифікат у випадку наявності сумнівів в його оригінальності та/або наявності істотних пошкоджень, які перешкоджають ідентифікації самого сертифікату.

3.10. Ризик випадкової загибелі, пошкодження або втрати Подарункового сертифікату несе Покупець/Утримувач з моменту придбання Подарункового сертифікату.

4. ІНШІ УМОВИ

4.1. Магазини «SYMBOL» мають право в односторонньому порядку вносити зміни в ці Правила. Про зміну Правил магазини «SYMBOL» повідомляють не пізніше ніж за 10 календарних днів до набрання чинності нової редакції Правил шляхом розміщення відповідної інформації (повідомлення) на Сайті https://symbol.ua

4.2. Будь-які зміни та доповнення до цих Правил не підлягають попередньому погодженню з Покупцем/Утримувачем.

4.3. Повідомлення про зміну Правил вважається здійсненим, якщо воно було розміщено на Сайті https://symbol.ua

4.4. Правовідносини, не охоплені цими Правилами, регламентуються відповідними нормами Закону України «Про захист прав споживачів», Закону України «Про звернення громадян» та інших нормативно-правових актів у сфері захисту прав споживачів.

4.5. Придбання та використання Подарункового сертифіката свідчить про ознайомлення особи, яка його придбала, купила (оплатила) та/або пред’являє до обміну, з даними Правилами, їх повне розуміння, згоду Утримувача Подарункового сертифіката з порядком та строками отоварювання, встановленими цими Правилами.

4.6. Дані Правила складені українською мовою і містяться в додатку кожного Подарункового сертифікату. Додатково ці Правила в розгорнутому вигляді розміщені в мережі Інтернет за адресою https://symbol.ua

4.7. Магазини «SYMBOL» не несуть відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, відключення електроенергії або доступу до Інтернет, збоїв в роботі обладнання, блокад, суттєві зміни у законодавстві, інші непідвладні контролю з боку магазинів «SYMBOL» обставини.