X Ваша корзина пуста Для более быстрого оформления заказа войдите в личный кабинет.
Symbol

В київському Пасажі відкрився благодійний арт простір, в якому представлені речі з архівних колекцій культових модних домів, картини молодих українських митців та антикварні знахідки з різних регіонів Європи. Серед художників-резидентів виставки Владислав Мельник, Євгеній Клименко, Даня Шуліпа та Дарія Текуч.

Розкішна, таємнича та вибаглива мода, що в основі має потяг до ескапізму стає інструментом для примирення з реальністю. Мистецтво живить наш розум та надію. Гості виставки матимуть можливість придбати рідкісні речі, створені легендарними кутюр'є, та живопис, що набуває цінності з кожним днем існування нашої країни. Прибуток з продажу речей та предметів експозиції буде спрямований на закупівлю FPV дронів-камікадзе для Херсонщини фондом “Важливі дії”.

Речі з історією завжди займатимуть особливе місце у нашому житті. Натхнення, сенси та почуття, закладені у них художниками та дизайнерами, наповнюють наші серця, зберігають пам’ять про великі події та зміни у світі, навіть стають основою культурної та історичної міфології. Це і вінтажні балетки Chanel, і ексцентричні речі, створені Алессандро Мікеле для Gucci, що назавжди асоціюватимуться з найбільш епатажною декдою модного дому. Також нашу колекцію складають справжні скарби від Lanvin, Tom Ford, Marni, Valentino, Carolina Herrera.

Symbol
Сукня з шовку ламе Lanvin з колекції Весна 2014

Це особлива річ в колекції виставки. Творіння Альбера Ельбаза, одного з останніх кутюр’є, які зустріли 21 сторіччя. Ельбаз мав величезний вплив на світ моди і його грандіозне повернення на подіум у 2021 році, після перерви від роботи з домом Lanvin стало справжнім святом для всієї індустрії. Невдовзі після життєствердного дебюту в рамках кутюрного тижня моди, обожнюваний тисячами шанувальниць та друзів модел’єр покинув цей світ. Це стало важким ударом для всіх, хто цінував Альбера та його геній. Попит на речі, створені ним за часи роботи в Lanvin завжди був космічно високим, а після смерті кутюр’є почалося справжнє полювання на його творіння.

Symbol
Вишитий жакет Dolce&Gabbana

Розкішний жакет, декорований паєтками та кристалами. був створений у колаборації з відомим співаком Керрі Вангом. Артист був амбасадором бренду у Китаї до 2018 року в рамках співпраці дому із азійськими поп ідолами.

Symbol

Ми вирішили поєднати естетичні течії та жанри, навіть часи, адже головним наративом зараз є переосмислення, пошук внутрішнього ресурсу та відновлення, що неможливо без об’єднання минулого та майбутнього. В нашому просторі ви знайдете експресивні, абстрактні та поп арт полотна, авторами яких є сучасні українські художники, з якими сьогодні прагнуть працювати європейські галереї та інституції.

Євген Клименко

Молодий майстер експресивного живопису народився у Дніпрі та навчався в театрально-художньому училищі. Пізніше навчався в київській НАОМА. Творчість Євгена будується на дослідженні підсвідомості та впливу кольорів і абстрактних форм на психо-емоційне сприйняття глядача.

Symbol
“Поза межами часу”

Входить до проекту під назвою “22”, що базується на переосмисленні художником таких постулованих тем, як благополуччя, стабільність, розкіш, статусність. Число 22, за різними езотеричними концепціями є символом духовного зросту та метаморфоз. Автор пропонує відкинути концепцію зосередження на матеріальних цінностях, надавши перевагу вихованню гідності, чуйності та жаги до свободи.

Symbol
“Без назви”
Symbol
“Тату з драконом”
Symbol
“До гори ногами”
Владислав Мельник

Художник-абстракціоніст з Дніпра робив виставки в Європі до повномасштабного вторгнення, присвячував роботи домам Valentino та Bottega Veneta, а наразі захищає небо над Києвом у складі військ ППО. Роботи з серії Spirit on Fire є втіленням рефлексій автора на події протягом останніх двох років.

Symbol
“Spirit on Fire”

“У травні 2023 у Києві було лише 5 спокійних ночей. Решта пройшли під звуки повітряної тривоги, вибухів та падіння уламків. Без сну та спокою, місто продовжує жити, хоч і подвійним життям: вдень занурюється у цвіт каштанів та бузку, вночі - засинає з початком комендантської години. Кияни теж живуть двома життями: в одному вони працюють, донатять та гуляють квітучими вулицями міста; в іншому - палають внутрішнім вогнем війни, ненависті та опору”

Symbol
“Resistance”
Symbol
“Poison Hydrangea”
Даня Шуліпа

Художник народився в Костянтинівці Донецької області та надихається рідним містом у свої творчості, відрефлексовуючи і тему війни в Україні. Також на рахунку Дані дизайн моделі кросівок Nike Air Force 1 AN 225 Mriya, інспірований враженнями від найбільшого вантажного літака у світі, української “Мрії”.

Symbol
“G-thang”

Фраза «Добро це по гангстерськи» є лейтмотивом сюжету картини. Наївний протест проти кітча матеріальної атрибутики на користь базових духовних цінностей. Яскраві кольори що контрастують з чорною «бандитською» машиною, і квітка що її перекриває символізують віру у людяність та перемогу добра.

Symbol
“Голдіз”

“Виростаючи в Костянтинівці - маленькому промисловому місті на сході України, країною моєї мрії була Америка 30-50х років. Згодом картинка ідеалізованої країни втратила свою чіткість. Проте мені вдалося увібрати образи та символи того часу та поєднати із романтизованою дитячою свідомістю Америкою, що законсервувалась в моїй пам’яті. «Голдіз» набуває рекурсивного контексту і стає вiдтворенням дитячого спогаду, де в основі ностальгія за часом і простором, в якому я ніколи не був”

Дарія Текуч

Відома художниця народилася в Ірпені, закінчила академію сучасного мистецтва імені Сальвадора Далі у Києві. У своїх картинах Дарія втілює сакральні досвіди та переживання, які наповнюють її життя від самого дитинства. Це сни, спостереження за підсвідомим та езотеричні сенси. Поміж цих наративів органічно вписується і любов мисткині до теми космосу, біології, квантової фізики. З цього народжується особливий мета жанр, що межує із поетичним футуризмом.

Symbol
“Golden Dream With God Particles”
Symbol
“Attachment issues”
Symbol
“Self portrait with heart chakra”
Symbol
“Gateway”

В колекції Symbol також наявна селекція антикварних меблів та предметів декору, привезених з Франції та Італії. це виразні, створені з високою майстерністю предмети, кожен з яких стане винятковим артефактом у домі

Symbol